Cennik

Poniżej znajduje się szczegółowy cennik i opis atrakcji w naszej stajni i agroturystyce. Jeżeli macie Państwo pytania to z chęcią odpowiemy, dlatego zapraszamy do kontaktu

Jazda w zastępie – 40zł/h

Jazda w zastępie na padoku w asyście instruktora. Do dyspozycji mamy 5 koni.

Jazda na lonży – 40zł/30min

Indywidualne zajęcia na lonży z instruktorem. Idealne dla początkujących jeźdźców, którzy dopiero zaczynają przygodę z jeździectwem. Solidne podstawy procentują w przyszłości.

Wyjazd w teren – 50zł/h

Wycieczki terenowe poza padok – czyli w skrócie teren. W naszej okolicy znajdują się pola, lasy, łąki, rzeczki i pagórki. Dla każdego coś miłego. W terenie można poczuć prawdziwe piękno jazdy konnej oraz relaks na łonie natury.

Prowadzanie na koniu – 20zł/15min

Idealne dla dzieci, bezpieczne prowadzanie z koniem na uwięzi z opiekunem.

Przejażdżka bryczką – 120zł/h

Idealne dla 5-7 osób, wycieczka po okolicznych terenach. Świetny pomysł na spędzanie czasu w gronie rodziny czy przyjaciół.

Hotel dla koni – 650zł/miesiąc

Wynajem boksów dla posiadaczy koni. Jeżeli masz własnego konia a nie masz go gdzie trzymać zgłoś się do nas. Mamy mnóstwo miejsca i chętnie zaopiekujemy się Twoim wierzchowcem. Stawiamy na bezpieczeństwo i porządek. Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Stanówka ogier Radus – 800zł

Krycie klaczy ogierem rasy fryzyjskiej. Piękny rosły ogier, bardzo dobrze zbudowany, fryzyjski w typie barokowym. Koń posiada paszport Holenderski i pochodzi z Holandii, jego potomstwo również może otrzymać holenderskie dokumenty.
W rodowodzie takie sławy jak Leffert 306 Sport Preferent ze strony matki, czy Tetse 394 ze strony ojca. Jego szczególnie istotną cechą jest bardzo łagodny charakter, który przekazuje potomstwu.

RADUS FRYZ
2005 kara
po Tetse 394
od Wiske W.L.